جمعه ٢  ابان  ١٣٩٣
مديريت
Hamshahri Magazines Group
  تعرفه هاي آگهي   کافه نویسندگان   اشتراک مجلات href="http://hmg.ir/archive/2-frontpage/181-sub.html
جستجو : 
  گفت و گو    
  چهره ها    
  پيشخوان    
  پرونده    
  ميهمان    
  عکس    
  فيلم    
  پادکست    
بیشتر بدانید
ويژه نامه ورزشي همشهري هر دو هفته يک بار روي کيوسک هاي مطبوعاتي مي آيد. اين ويژه نامه 100 صفحه اي با لحني متفاوت رخدادهاي ورزشي را پوشش مي دهد و با پرونده هاي مفصل، تاريخ ورزش ايران را با ديدي نقادانه روايت مي کند. اين نشريه با صراحت و بدون در نظر گرفتن ملاحظات و تعارفات مرسوم، به بررسي خبرهاي ورزشي و عملکرد مديران و مسولان ورزش ايران مي نشيند. از شايعه دوپينگ رضازاده در دوران حرفه اي ورزشي اش تا جزئيات قرارداد بازيکنان ليگ برتر و شکل مديريت روساي سابق و فعلي فدراسيون فوتبال. استفاده از عکس هاي جنجالي و بسيار جذاب خبري و نيز گرافيک با نشاط و متنوع از ديگر ويژگي هاي اين نشريه است که آن را از نشريات ديگر ورزشي متمايز مي کند.
| اشتراک
بیشتر بدانید
همشهري جوان پاتوقي است براي همه جوانان ايراني که هر هفته به آن سر بزنند و درباره مهمترين اتفاقات هفته گذشته خبرها و تحليل هاي يک مجله جذاب و با نشاط را بخوانند. تحليل ها و خبرهايي که با قلمي شيرين و خواندني نوشته شده اند و بدون زياده گويي و يا تعارفات رسمي درباره موضوعات اظهار نظر مي کنند. موضوعات مورد علاقه همشهري جوان هم به مسائل اجتماعي روز مربوط است و هم رخدادهاي فرهنگي کشور را پوشش مي دهد. بنابراين مخاطبان اين مجله هر شماره گزارش هايي با موضوعات اجتماعي، سينمايي، ورزشي، تاريخي و هنري مي خوانند و با تازه ترين اظهارنظرهاي چهره هاي مشهور در اين زمينه ها آشنا مي شوند. همشهري جوان از زمستان 83 تا امروز تلاش کرده است تا پاتوق دنج و مورد اعتمادي براي جوانان باشد و بتواند با ايجاد ارتباط نزديک و تشخيص نيازهاي آنها، صداي اين نسل در ميان رسانه هاي امروز باشد.
| اشتراک
بیشتر بدانید
| اشتراک
بیشتر بدانید
اگرچه بيش از بيست سال از پايان جنگ تحميلي گذشته است، اما آثار و نشانه هاي اين واقعه هنوز هم در بخش هاي مختلف اجتماعي و فرهنگي جامعه ما نمايان است. ماه نامه پايداري قصد دارد در هر شماره اين نشانه ها را گرامي بدارد و درباره ارزش هاي پيدا و پنهان اين دوره تاريخي با مخاطبان جوانترش گفتگو کند. بازخواني عمليات هاي افتخار آفرين دوران دفاع مقدس و ابتکارات نظامي جبهه اسلام، پرداختن به شهداي گرانقدر اين دوران، جمع آوري اطلاعات و تحليل هاي تازه و در بسياري از اوقات شگفت انگيز از عملکرد مقتدرانه فرماندهان جنگ، ارائه اطلاعات جذاب از وضعيت جبهه دشمن، جستجوي راهبردها و شيوه هاي موفق آن دوران در تصميم گيري هاي کلان امروز نظام، مرور تاثيرات دفاع مقدس و روحيه بسيجي در خارج از مرزهاي کشور و تحليل وضعيت امروز پايداري ملت هاي جهان در برابر استکبار از جمله موضوعاتي است که ماه نامه پايداري به دنبال تبيين و ارائه آن است.
| اشتراک
بیشتر بدانید
در دنياي ادبيات و داستان هر ماه اتفاقات فراواني رخ مي دهد. از به بازار آمدن آخرين رمان ها و مجموعه داستان هاي نويسندگان سرشناس ايراني تا انتشار ترجمه آثار داستاني نويسندگان ساير نقاط جهان. از برپايي نمايشگاههاي کتاب در ايران و جهان تا اعلام برندگان جوايز ادبي. از ظهور نويسندگان تازه و با استعداد تا پديده شدن يک کتاب خاص و فروش پيش بيني نشده آن. کتاب داستان همشهري معتبرترين منبعي است که در آن مي توانيد در جريان تمام اين اتفاقات قرار بگيريد و اين البته تنها آغاز کار است. مجموعه اي از بهترين داستان هاي ايراني و خارجي براي تمام ذائقه ها يکي از بخش هاي اصلي اين نشريه است. کتاب داستان همشهري در کنار اين بخش ها از توجه به آنهايي که تازه دست به قلم شده اند و مي خواهند مسير نويسندگي را طي کنند نيز غافل نمانده است. مجموعه اي از توصيه هاي نويسندگان مشهور براي تازه کارها هم هر ماه يکي از بخش هاي عمده اين نشريه است. نشريه اي که مي خواهد لذت داستان خواندن را براي مخاطبان ايراني اش بار ديگر زنده کند.
| اشتراک
بیشتر بدانید
خاطره شيرين اين نشريه با شعار اولين مجله تمام رنگي در سال هاي دور از ياد بسياري از اهالي فرهنگ و مطبوعات نرفته است. دانستنيها با اطلاعات جذاب و عکس هاي حيرت انگيزش يکي از نام هاي معتبر دنياي مجلات است. حالا اين نشريه با قوت و توان بيشتر به جمع گروه مجلات همشهري اضافه شده است. نشريه اي که در آن آخرين خبرها و گزارش هاي علمي با زباني ساده و قابل فهم براي عموم مخاطبان ارائه مي شود. خوانندگان اين نشريه هر 2 هفته يک بار با مجموعه اي از اطلاعات جذاب دانش و تکنولوژي رو به رو مي شوند. اطلاعاتي که نويسندگان نشريه با دقت و مهارت از ميان هزاران خبر مربوط به اين حوزه جمع آوري کرده اند تا در اختيار مخاطب ايراني قرار دهند و او را از مهمترين تغييراتي که به زودي در زندگي انسان قرن 21 رخ مي دهد آگاه کنند. مي خواهيد بدانيد چرا نسل دايناسورها منقرض شد؟ چرا زمين لرزه رخ مي دهد؟ چرا انسان هنوز نتوانسته روي مريخ پا بگذارد؟ چرا ماشين هايي که روي هوا حرکت مي کنند هنوز اختراع نشده اند؟ چرا... دانستنيها بهترين منبع براي پرسش هاي شماست.
| اشتراک
بیشتر بدانید
تنها مجله حوادث کشور است که در آن هر هفته مهترين اتفاقات اجتماعي بازخواني مي شود. از پرونده قاتلان زنجيره اي بگيريد تا آخرين روش هاي سارقان حرفه اي، از عمليات پيچيده پليسي براي دستگيري اشرار گرفته تا گفتگو با کساني که تا پاي مرگ رفته اند و برگشته اند. سرنخ بخش ويژه اي هم براي ارائه شگفت انگيزترين خبرهاي روز ايران و جهان دارد. آخرين رکوردهاي گينس، راز شعبده بازان بزرگ از ديويد کاپرفيلد گرفته تاهري هوديني، پي گيري پديده موجودات فضايي و ... از جمله مطالب پر هيجان و خواندني اين بخش هستند. هفته نامه سرنخ که پنجشنبه ها روي کيوسک هاي مطبوعاتي مي آيد، در کنار وجه اطلاع رساني و سرگرمي خود، از ارائه نکات آموزشي و هشدارهاي امنيتي به مخاطبانش غافل نيست تا خوانندگانش هميشه با دانستن آخرين ترفندهاي خلافکاران و روش هاي مقابله با آن، زندگي امن تر و همراه با آرامش بيشتري داشته باشند.
| اشتراک
بیشتر بدانید
براي علاقه مندان انديشه و فلسفه مطالعه نشريه خردنامه همشهري فرصتي است براي پي گيري آراء و نظرات بزرگان اين حوزه درباره مسائل روز . خردنامه جايي است که در آن علوم انساني در کنار علوم اسلامي معنا پيدا مي کند و نويسندگان مجله به کمک اين دو ابزار مي کوشند تا وضع انسان ايراني امروز را تبيين و تحليل کنند. نکته مهمي که خردنامه را از ديگر نشريات اين حوزه ممتاز مي کند زبان و لحني است که نويسندگان مقالات به کار مي گيرند. بر خلاف مشي بسياري از مجلات فلسفه و انديشه که خواندن ترجمه ها و تاليف هاي منتشر شده در آنها براي مخاطبان اندکي کم تجربه تر کاري بس طاقت فرسا و آزار دهنده است، خردنامه تلاش مي کند با زباني روشن و قابل فهم از ناب ترين تجربه هاي فلسفي بزرگان ايران و جهان به خواننده اش گزارش دهد.
| اشتراک
بیشتر بدانید
براي هر کسي که دغدغه زندگي در جامعه اي ديني دارد و مي خواهد تاثير اعتقاداتش را در تمام اجزاي زندگي فردي اش نيز ببيند، ويژه نامه آيه همشهري يک فرصت مغتنم است. نشريه اي که در تلاش است تا چارچوب هاي نوعي از سبک زندگي که در آن دين حرف اول و آخر را مي زند را پيدا کند. چارچوب هايي که در آن جوان مسلمان ايراني ضمن اينکه در زندگي شخصي و مسائل خصوصي اش با ابهامي مواجه نيست و با کمک گرفتن از اخلاق ديني روش حل مسائل اش را مي يابد، در زندگي اجتماعي و روابطش با ساير افراد جامعه نيز مسلط و مطمئن باشد و براي تمام مخاطرات زندگي جمعي راه حل پيدا کند. راه حل هايي که از دل دين بيرون آمده و در پرتو نبوت و ولايت رنگ عملي به خود گرفته است. آيه به دنبال يافتن راهي است تا جوان مسلمان ايراني خود به دنبال پاسخ پرسش هايش برود و با دست يافتن به سبک زندگي اي مبتني بر آيات قرآن، تعاليم نوراني اهل بيت و راهنمايي علماي دين، شمايلي از يک فرد نمونه در جامعه اي ديني بسازد.
| اشتراک
بیشتر بدانید
همشهري ماه جايي است که در آن مي توانيد درباره مهمترين رخدادهاي سياسي و اقتصادي و فرهنگي روز کشور حرف هاي تازه اي بخوانيد. نويسندگان اين ماه نامه تلاش مي کنند با مقالات و گزارش ها و گفتگوهاي تفصيلي و در قالب پرونده هايي که از زواياي مختلف به موضوعات مي پردازد، عطش مخاطبان را براي به دست آوردن اطلاعات و تحليل هاي تازه درباره وقايع روز کشور بر طرف کنند. ايده هاي خلاقانه اي مثل استفاده از بسته هاي گرافيکي، روش هاي تازه ارائه مطلب و جلدهاي خاص که يک پرسش و پاسخ به آن را توامان در مقابل چشمان خواننده قرار مي دهد، ضمن ايجاد تنوع و جذابيت، تورق و مطالعه اين ماه نامه را که بيش از 200 صفحه حجم دارد و با دست پر به قرار ماهانه اش با مخاطب مي آيد، مطبوع و لذت بخش مي کند.
| اشتراک
بیشتر بدانید
ويژه نامه سرزمين من يک قرار ماهانه است براي همه آنهايي که به ايران و ميراث گرانبهايش علاقه مند هستند. جايي که هر ايراني مي تواند درباره آداب و رسوم و فرهنگ بخش هاي مختلف اين مرز پر گوهر بيشتر بداند. نويسندگان مطالب اين مجله با استفاده از بهترين و جذاب ترين روش هاي روزنامه نگاري روز دنيا نتيجه حضور و تجربه عيني خود را از نقاط مختلف کشور به روي کاغذ مي آورند و از آن مهمتر براي ارائه هر چه بهتر اين تجربه از بهترين عکس ها و تصاوير استفاده مي کنند؛ به گونه اي که انگار خواننده خودش در آن مکان ها حضور داشته است. از سوي ديگر ارائه يک بخش مفصل و پر از جزئيات درباره سفر به گوشه و کنار ايران در اين نشريه يک راهنماي سفر بسيار کاربردي در اختيار مخاطبان قرار مي دهد. طوري که کافي است اين راهنما را به دست بگيريد و از تماشاي شگفتي هاي سرزمين پهن آور ايران لذت ببريد.
| اشتراک
بیشتر بدانید
ويژه نامه سينمايي 24 که براي مخاطبان علاقه مند به سينما و رسانه هاي تصويري منتشر مي شود، يک قرار سينمايي دلنشين و جذاب ماهانه است. قراري که در آن خوانندگان نه تنها با جديدترين خبرهاي سينمايي و تلويزيوني روز مواجه مي شوند، که نقدها و يادداشت هاي خواندني مجله فرصتي براي درک و کشف زواياي تازه اي از فيلم هاي روز براي آنها مهيا مي کند. از سوي ديگر پرونده هاي متنوعي که هر شماره در مجله ارائه مي شود علاوه بر گرافيک چشم نواز و عکس هاي سينمايي جذاب، موضوعاتي را با خواننده طرح مي کند که تا کنون کمتر در مجلات مشابه اين حوزه ديده ايد. از پرونده هايي درباره فيلم هاي به ياد ماندني سينماي ايران و جهان بگيريد تا بازخواني خاطره انگيزترين سريال ها و مجموعه هاي تلويزيوني. پرداخت تصويري هوشمندانه و هدفمند اين مجله براي علاقه مندان جدي سينما هم فرصتي را مهيا مي کند تا هر چه بيشتر درباره سينما ياد بگيرند و با تکنيک آن آشناتر شوند.
| اشتراک
بیشتر بدانید
آيا رابطه پر تنش ايران و آمريکا به نقطه با ثباتي خواهد رسيد؟ آيا ايالات متحده راه حل مناسبي براي خروج از بحران عراق پيدا خواهد کرد؟ چين به عنوان ابرقدرتي جديد در جهان امروز پذيرفته خواهد شد؟ کدام استراتژي براي اقتدار هرچه بيشتر ايران در منطقه خاورميانه مفيد خواهد بود؟ سوالاتي از اين دست ذهن هر ايراني را که اندکي جدي تر به مسائل بين المللي و سياست خارجي کشور مي نگرد، به خود مشغول مي کند. مجله همشهري ديپلماتيک هر دو ماه يک بار با مقالاتي تخصصي به دنبال پاسخ مهمترين سوالات روز مي گردد. مقالاتي به قلم کارشناسان خبره مسائل بين الملل که هرکدام در حوزه کاري خود جزو سياستگذاران روابط خارجي جمهوري اسلامي ايران به شمار مي روند. دانش و آگاهي نويسندگان اين مجله از جزئيات مسائل و تصميم گيري هاي کلان ملي باعث مي شود مقالات تحليلي همشهري ديپلماتيک جزو دقيق ترين تحليل هاي حال حاضر در مطبوعات کشور باشد.
| اشتراک
بیشتر بدانید
- - -
| اشتراک
بیشتر بدانید
استفاده از تكنولوژي‌هاي ارتباطي و اطلاعاتي بيش از آن‌كه يك تخصص باشد؛ يك مهارت است؛ يك مهارت ديجيتال كه لازمه زندگي در اين زمانه است. اصل اول و هميشگي نشريات فناوري بايد راززدايي از تكنولوژي‌هاي ارتباطي و اطلاعاتي باشد و نه پيچيده‌نمايي آن... نشريه صفر و يک اين امکان شگفت انگيز را براي شما فراهم آورده است.
| اشتراک
بیشتر بدانید
| اشتراک

همشهري سرزمين من
اينستاگرام

Copyright © 2010 Hamshahri. All rights reserved.
هایپر مدیا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رسانی